Всі види інженерно-сантехнічних робіт
для приватних будинків та підприємств
Більше 9 років якості!
(044) 228-34-28
(068) 197-99-24
з 8:00 до 20:00
без вихідних
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Буріння свердловин Мова сайту:

Ми буримо свердловини для води

Наша компанія багато років професійно займається бурінням свердловин на воду і має великий досвід в цій сфері - провідні фахівці з відповідною освітою. Ми пропонуємо комплексні послуги з автономного водопостачання будинку "під ключ".

Якщо Ви маєте свою ділянку і плануєте почати будівництво, або вже побудували свій будинок і хочете завести в нього воду - Схема водних горизонтівнаша компанія якісно і в короткий термін виконає усі необхідні роботи з водопостачання Вашого будинку, дачної ділянки, починаючи з буріння, облаштування свердловини, встановлення насосного обладнання, і закінчуючи водоочисткою.

"Віола Аква-Сервис" має багаторічний досвід у бурінні усіх видів свердловин. Сотні виконаних об'єктів "під ключ" дали нам відмінну репутацію і затребуваність. Ми в короткий термін виконуємо усі необхідні роботи по водопостачанню Вашого будинку або дачної ділянки.

Наші переваги:

 • Лояльність: завжди безкоштовна консультація провідного фахівця!
 • Оцінка робіт: Приїдемо! Оцінимо! Підберемо оптимальний метод буріння, враховуючи індивідуальні особливості ділянки! Введемо в курс робіт, що передбачаються;
 • Дослідження: Робимо розвідувальне буріння для визначення глибини водоносних горизонтів;
 • Професіоналізм: Якісні матеріали. Оптимально підберемо насосне обладнання і встановимо систему фільрації води!
 • Зручності: У зручний для Вас час максимально швидко виконаємо установку свердловини;
 • Обладнання: Маємо власний парк бурової техніки від малогабаритних установок до великої техніки;
 • Технології: Йдемо в ногу з часом: відстежуємо і застосовуємо в практиці всі новинки технологій буріння;
 • Сервіс: Гарантійне та післягарантійне обслуговування свердловин та насосного обладнання. Надаємо сервісне обслуговування не лише виконаних раніше нами об'єктів, але також допоможемо усунути вже наявні недоліки;
 • Ціноутворення: Надамо розгорнутий прорахунок по бурінню свердловини з урахуванням Ваших побажань і потреб;

Ви отримаєте воду

Які б не були умови, ми зробимо Вам свердловину:

 • визначення глибини водоносного горизонту;
 • буріння у важкодоступних місцях;
 • буріння в граніті;
 • розвідувальне буріння.

Скільки коштує зробити свердловину?

Вартість буріння свердловини залежить від її глибини, геологічних особливостей і використовуваних матеріалів. За детальнішою інформацією відносності вартості Ви можете звернутися по телефону, після наданої консультації зробимо детальний розрахунок вартості.

Орієнтовна вартість буріння з пластиковими трубами:

 • від 600 грн/м. за трубу 140 мм,
 • від 420 грн/м. за 125 мм трубу,
 • від 220 грн/м. за 50 мм трубу.

Вартість поліпропіленового фільтру - від 1500 грн за фільтр діаметром 125 мм і завдовжки 3 м.

По Вашому запиту ми також готові надати відому нам інформацію відносно глибини свердловини і якості води. Також ми робимо розвідувальне буріння для визначення глибини водоносних горизонтів.

Свердловини для водозабору на безнапірні підземні води і напірні підземні води (артезіанські). Вони відрізняються по глибині і за типом водоносних горизонтів і якістю підземних вод, які добуваються. Вода в самому верхньому шарі порід називається верховодкою. Верховодка живиться від дощових і талих вод. Вона може бути непридатна для пиття і господарських потреб, внаслідок забруднень і вмісту органічних речовин, що потрапляють з грунту або розташованих зблизька водойм.

Основним джерелом водопостачання будинку, ділянки, є водоносні горизонти. Грунтові води розташовані під землею прошарками або шарами - водоносний шар піску змінюється водотривким шаром з суглинку або глини. Пісок у водоносному шарі вбирає воду як губка, чим більше великих піщаних фракцій і прошарків гравію, тим більше там міститиметься води. Водоносні відрізняються різною глибиною, можуть бути безнапірними, і напірними, малодебітними і високодебітними. Безнапірні свердловини - це коли їх рівень залишається на тій глибині, де вони були знайдені, або ж рівень води залишається в стволі. Їх верхню поверхню називають дзеркалом води або статичним рівнем. Рівень води в цьому водоносному шарі зберігається і в посушливу погоду, на відміну від верховодки.

Артезіанські свердловини

Артезіанські свердловини - це свердловини, рівень води в яких значно вищий за водотривку покрівлю водоносного шару, з деяких вода піднімається самозливом. Артезіанські води знаходяться в землі під тиском поверхневих вод (річки, озера, моря) над водотривкими породами. Перші колодязі для артезіанської води були зроблені у Франції в провінції Артуа (Artesium). Звідси і сталася їх назва. Це напірні води, вони пролягають між двома водотривкими шарами, за рахунок чого постійно зазнають гідростатичного тиску. Коли було знайдено перше артезіанське джерело води, то воно фонтанувало прямо із землі. Це рідкість, але при високому натиску води таке можливе. Артезіанські води пролягають на глибині від 25 до 400 (і більше) метрів в водомісткому пористому вапняку, піщанику або іншій породі. Артезіанські басейни тягнуться на сотні кілометрів, і область їх живлення може знаходитися далеко від місця огорожі води. Для такої свердловини характерний високий рівень водовіддачі (дебіт до 100 літрів в хвилину).

Фільтрові, бесфільтрові і комбіновані колони свердловин

Буріння фільтрових свердловин ("на пісок") дозволяє отримати доступ до водоносного горизонту, розташованого в рихлому шарі (піску). За рахунок природної фільтрації в породі ця вода чиста, придатна для пиття, приготування їжі, поливу ділянки і т. д. В процесі буріння увесь пісок вимивається, а у свердловину вбудовується обсадна труба з донним фільтром грубого очищення. Глибина свердловини залежить від того, наскільки глибоко знаходиться дзеркало води.

Свердловина "на пісок" простої констукції видає до 6 кубічних метрів води в годину (дебіт свердловини), що цілком достатньо для побутових цілей. Буріння такої свердловини робиться в найкоротші терміни, впродовж 1-2 днів. Свердловини прості в експлуатації, довговічні (більше 20 років) і недорого обходяться за ціною, на відміну від глибоких, артезіанських.

Бесфільтровими свердловинами називаються свердловини, пробурені в твердих, гранітних породах. Вода поступає через тріщини в породі в так званий "стакан", пробурений в граніті. Фільтр в таких свердловинах не використовується.

Комбіновані колони використовують для збільшення дебіта води в умовах, коли це доцільно.

З чого почати буріння свердловини?

Схема облаштування свердловини

Робота включає декілька етапів. Спочатку вибирається оптимальне місце для свердловини. Воно може бути розташоване як на самій ділянці, так і у межах фундаменту будинку (у підвалі, на цокольному поверсі). Для облаштування свердловини достатньо 2-3 м2. Якщо дозволяє фундамент, то можна робити свердловину в підвалі, тоді в холодну пору року трубопроводи і насосне обладнання буде захищено від замерзання і опадів. Якщо бурити на ділянці, то зручно розміщувати свердловину поряд з будинком, близько до водопровідних труб. Це економний варіант розміщення, не потрібно буде рити довгу траншею для труби, щоб подати воду у будинок. Відстань від свердловини до вигрібної ями, септика, повинна бути не менше 20 м. Якщо свердловин декілька, то не рекомендовано їх розміщувати на близькій відстані, щоб вони не перекривали один одного.

Технології буріння бувають роторні і шнекові. Ударно-канатний спосіб використовується дуже рідко. Роторним способом буряться практично будь-які свердловини. Буріння робиться за допомогою шарочечного долота на шасі ЗИЛ, УРАЛ або КАМАЗ. У важкодоступних місцях використовується малогабаритна бурова установка.

Шнеком називається спіралевидний лопастевий різець. Процес буріння робиться шляхом обертання шнека з виходом грунту по його гвинтоподібній поверхні. Стінки свердловини при цьому відразу закріплюються обсадними трубами. Для неглибоких свердловин "на пісок" може використовуватися ударно-канатний спосіб буріння. При такому бурінні виїмка грунту робиться зсередини труби. Застосовується також буріння з обертальним рухом труби - колонкове буріння. В цьому випадку руйнування породи проходить по кільцю, а внутрішня частина заповнює колонкову трубу у міру буріння. Для очищення від шламу застосовується буровий насос для подання промивальної рідини.

Діаметр фільтрової свердловини, як правило 170, 190 або 215 міліметрів. У неї занурюється обсадна труба (колона) з харчового пластика на різьбовому з'єднанні діаметром 125 мм. На кінці колони розташовується фільтр грубого очищення з поліпропілена або нержавіючої сітки. Усе це входить у вартість буріння свердловини, включаючи промивання і прокачування нашим обладнанням до отримання абсолютно чистої води.

Для подання води зі свердловини використовується зовнішній насос з автоматичним реле або глибинним (погружний насос). Якщо глибина дзеркала води до 8 метрів, то можна використати зовнішній насос з гідроакумулятором (насосна станція). Якщо дзеркало води знаходиться глибше, то тоді застосовується погружний насос.

Автоматична насосна станція - це прекрасне рішення при невеликому дебіті та високому статичному рівню води в свердловині. Вона легко встановлюється і обслуговується.

Система подання води з погружним насосом забезпечує стабільну роботу, підйом необхідної кількості води, незалежно від відмітки статичного рівня і сезонних коливань.

Система подачі води з свердловини складається із:

 • водозабору з фільтром-сіткою в свердловині;
 • насоса, що піднімає воду із зворотнім клапаном;
 • водопідйомної труби потрібного діаметру;
 • напірного мембранного бака (гідроакумулятора), компенсуючого гідравлічний удар при включенні насоса;
 • автоматики, яка вмикає і вимикає насос в процесі його роботи, зменшує кількість пусків насоса, здійснює захист насоса від перевантажень і, при необхідності, захист від "сухого ходу".

Якщо глибина статичного рівня води понад 8-10 метрів, то використовуються погружні (глибинні) насоси, якщо ж менше - допускається використання насосної станції для подання води, які можуть встановлюватися в приміщенні або в приямку.

Отже, після того, як насос встановлений, необхідно потурбуватися про подання води у будинок, на дачну ділянку, а також забезпечити систему її фільтрації. Від свердловини під'єднується водопровідна труба і проходить під землею до будинку. Її краще прокладати на глибині більше метра від поверхні для забезпечення глибини замерзання грунту. Вода в нічний час в трубі не рухається, і, щоб вона не замерзла в зимовий час, трубу або глибоко заривають (не менше 1,2 м), або додатково утеплюють спеціальним теплоізоляційним матеріалом і гріючим кабелем. Ширина траншеї для такого водопроводу має бути достатня для монтажу в ній водопровідної труби (не менше півметра). Для розводки води по будинку встановлюється кран або розгалуження з кількома виходами на ті комунікації у будинку, які потрібно забезпечити водою (кухня, ванна, туалет, душ...). Перед розводкою води по будинку може бути встановлена індивідуальна система фільтрації води.

Телефонуйте: ми працюємо для Вас!


Зателефонуйте прямо зараз!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!
Додати відгук
Всі поля обов'язкові до заповнення