(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Автономна каналізація Green Rock Мова сайту:

Автономна каналізація "Зелена скеля"

Що таке «Green Rock»?

Вже більше 20 років компанія «Green Rock Ltd» успішно займається проектуванням, виробництвом і просуванням на ринку країн європейського союзу систем біологічного очищення води. Розробку своїх проектів компанія «Green Rock» реалізує разом з науковими інститутами і лабораторіями, що дає можливість інтегрувати новітні досягнення науки і техніки в очисне обладнання для стічних вод.

Компанія «Green Rock» є однією з небагатьох компаній в Європі, яка займається виключно системами очищення стічних вод і автономною каналізацією. Саме це дозволяє їм бути одній з кращих компаній на світовому ринку.

Наша компанія є партнером компанії «Зелена скеля» в Україні. Тому ми можемо запропонувати Вам європейське вирішення питання автономної каналізації за вигідною ціною.

Переваги автономної каналізації «Зелена скеля».

Європейська якість. Автономна каналізація "Зелена скеля" призначена для очищення стічних вод будь-яких об'єктів, де немає змоги використовувати центральну каналізацію. Така система без зусиль очищає стічні води побутового походження до міри, що дозволяє зливати такі води в грунт, скидати на поверхню землі або застосовувати для господарських потреб.

Екологічність. Вибір автономної каналізації такого типу також дає багато переваг з точки зору комфорту і затишку вашого будинку. Тепер не виникатиме дискомфорту пов'язаного з постійними викликами асенізаційних машин, шумом, неприємному запахом або небезпекою переповнювання каналізації.

Надійність. Технологія очищення стоків є абсолютно безпечною для здоров'я людей. Всі процеси проходять в герметичних резервуарах, тому є неможливим будь-який контакт брудних стоків із зовнішнім середовищем. Грунт і водойми залишаються чистими від забруднень і бактерій і шкідливих мікроорганізмів. Ваша ділянка буде екологічно чистою і безпечною.

Для бізнесу встановлення автономної каналізації "Зелена скеля" також створює максимальний комфорт, дає можливість дотримуватися законодавства у сфері екології і санітарії і звичайно ж створює хороше враження та імідж вашій компанії.

Як працює установка «Зелена скеля»?

В основі роботи цієї автономної каналізації лежить біологічне очищення, яке відбувається за рахунок здатності мікроорганізмів знищувати органічні забруднення, що містяться в стоках.

В основі процесу очищення стічних вод в усіх модифікаціях "Зелена скеля" покладений принцип ефективної технології біофільтрами. До речі, така технологія полягає з двох ступенів і не має аналогів на українському ринку. На першому ступені стічні води поступають в герметичну трикамерну ємність в якій відбувається очищення від механічних забруднень, жирів і поверхнево-активних речовин. Після цього вже освітлена вода спрямовується в спеціальний біофільтр, який заповнений унікальним фільтруючим матеріалом. На поверхні завантаження біофільтра впродовж 2 тижнів мимоволі утворюється біоплівка, яка представляє з себе сукупність мікроорганізмів здатних диструктувати органічні забрудники за рахунок їх окислення. В результаті цих перетворень утворюються нешкідливі вуглекислий газ, вода і тверда мінеральна фракція. Пройшовши біофільтр вода самопливно виходить з очисної ємності в дренаж. Якість відфільтрованої води дозволяє використовувати її для поливу або для інших господарчих цілей

На даний момент на ринку України популярними є установки-аеротенки в основі яких покладена технологія аерації. В очисних установках такого типу застосовується досить складна схема очищення забруднень насичена безліччю технологічних стадій і різними електричними приладами (насоси, компресори, панелі управління, датчики і тому подібне). В обох технологіях розвиток мікроорганізмів можливий за рахунок їх постачання киснем. У разі біофільтрів, це реалізується за рахунок природного перетікання повітря через спеціальні вентиляційні отвори. При використанні установки-аеротенка подання кисню здійснюється компресором і це має певні недоліки. Вихід з ладу компресора або тривала відсутність електроенергії може привести до втрати властивостей біомаси або до повної її загибелі. У такому разі доведеться згаяти час і ресурси на пуско-налагоджувальні роботи і розвиток нової біомаси.

Не можна сказати, що технологія з використанням аеротенків є поганим варіантом. Швидше можна зробити висновок, що вона складніша і їх застосування доцільніше тоді, коли треба очистити великі об'єми стоків.

Монтаж систем очищення стічних вод «Зелена скеля»

Системи очищення "Зелена скеля" мають високоміцний поліетиленовий каркас, що забезпечує термін експлуатації більше 50 років, легке транспортування і монтажні роботи. За рахунок легкості і міцності конструкцій з поліетилену монтаж можливий без застосування важкої техніки і захисних бетонних конструкцій.

Починається монтаж з виривання котловану під установку і траншей під труби; опускання у виритий котлован готову систему очищення; теплоізоляція; з'єднання труб; засипання виритого котловану і траншей під труби грунтом; прибирання і облагороджування території.

Обслуговування встановленої системи зводиться до очищення ємності від нерозчинної фракції приблизно один раз в 2 роки. Також разом з очищенням рекомендується промивання завантаження біофільтра чистою водою.

Наша компанія пропонує Вам повний комплекс послуг, починаючи від консультацій і закінчуючи установкою і сервісним обслуговуванням систем автономної каналізації "Зелена скеля".

Каталог продукції

Установка очистки "Зелена скеля" 05
Продуктивність до 1 м3/добу. Кількість обслуговуваних жителів - 5 чоловік.
Установка EASY SAKO 6/10
Продуктивність до 1,2/2,2 м3/добу. Розрахована на кількість жителів - 6/12 чоловік.
Установка EASY
Продуктивність до 1,0 м3/добу Кількість обслуговуваних жителів - 5 чоловік. Установка надземного виконання призначена для модернізації існуючих септиків.
Установка BioStone 25/50/75/100/150/200/250/300
Продуктивність 5,0/10/15/20/30/40/50/60 м3/добу Кількість обслуговуваних жителів - від 25 до 300 чоловік. Установки модульного виконання.
*В усіх установках застосовується унікальна технологія очищення, що не має аналогів. Всі системи зберігають свою працездатність впродовж 3 тижнів без надходження стоків.

Розглянемо схему роботи на прикладі установки "Зелена скеля" 05. Продуктивність до 1,0 м3/добу, обслуговуваних жителів - 5 чоловік.

Технічні показники

Параметри очищення Зважені частинки <10 мг/л; БНК5 5–15 мг О2/л; ХНК <50
Розміри Діаметр кришки/основи – 1236/1600 мм; висота ємкості без кришки/з кришкою – 2250/2450 мм; відстань від основи до середини вхідного/вихідного патрубка - 1350/1300 мм
Маса 250 кг
Параметри насоса Потужність – 0,25 кВт/год; середньодобове енергоспоживання – 3,0 кВт
Матеріали корпусу Високоміцний поліетилен низького тиску

Пристрій

Автономна каналізація "Зелена скеля" 05 представляє собою ємність в яку підведені вхідні і вихідні труби, а також труба для аерації. Ємність має всередині каменоволокнисті фільтри і полімерні шайби.

В основі очищення стоків покладений принцип біофільтрів. Спочатку стічні води перетікають в септик, звідки виходить освітлена до певного рівня вода. Після септика стоки перетікають в установку, що фільтрує.

На поверхні волокон каменноволокнистих фільтрів утворюється біоплівка, яка і руйнуватиме органічну складову забруднень. Фільтр очищає воду не лише за рахунок біоплівки, але і за рахунок функції звичайного фільтру, оскільки волокна здатні затримувати зважені частинки, які не перейшли в осад на попередній стадії. Кисень подається в резервуар самовільно, через аераційний патрубок, це необхідно для життєдіяльності аеробної біоплівки фільтру.

З установки самопливно виходить чиста вода яка пройшла стадію механічного і біологічного очищення. Така вода має відмінні органолептичні характеристики: без запаху, безбарвна і абсолютно безпечна для природи. Вже чиста вода може зливатися в грунт, відводитися на поверхню землі або використовуватися для поливу.

Монтаж

Раціонально встановлювати систему "Зелена скеля" 05 після септика, в якому осяде основна частина твердих і великих забруднень. Септик може бути реалізований у вигляді готової місткості з полімерного матеріалу, або ж у вигляді колодязя із залізобетонних кілець. Обьем септика повинен складати не меньше 2 м3, він має бути корозійно і механічно стійким.

При монтажі установки "Зелена скеля" 05 наші фахівці враховують такі параметри:
 • поглинаюча здатність землі;
 • рівень грунтових вод, і зміна цього рівня протягом року;
 • глибина промерзання землі;
 • особливості рельєфу місцевості;
 • місце монтажу установки визначається враховуючи необхідність очищення септика один раз в 2 роки спеціальною асенізаційною машиною;
 • якщо в будівлі є внутрішня каналізація, то вона має бути оснащена фановою трубою, яка виходить на дах.

Вищеперелічені характеристики є головними при визначенні місця монтажу автономної каналізації.

Переваги установки "Зелена скеля" 05:
 • абсолютна енергоавтономність, немає рухомих елементів, схильних до поломки.
 • немає залежності між рівнем грунтових вод і фільтруючої здатності землі;
 • компактність установки;
 • використання міцного і корозійно-стійкого матеріалу – поліетилен, що робить конструкцію довговічною, простою і недорогою;
 • не вимагає уваги під час експлуатації і є економічною;
 • стійкість до тривалих простоїв;
 • гарантійний термін на систему автономної каналізації 10 років.
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!