(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Гідроізоляція Мова сайту:

Гідроізоляція бетонних конструкцій (підвалу, колодязя, фундаменту, стін).

Питання гідроізоляції не є другорядним.

Сьогодні, в час активного масового будівництва, гідроізоляції як ніколи стає актуальною. Тиск грунтових вод або ж волога з грунту можуть проникати крізь стіни та не лише засмутити вас, але й звести нанівець усі ваші попередні старання і вкладені гроші.

Відомо, що міцність та довговічність споруд залежить від якості виконання гідроізоляції анітрохи не у меншій мірі, чим від якості несучих конструкцій.

Захиститися від підземних вод - цілком реально. Багато власників будинків і приміщень стикалися з цією досить поширеною проблемою підтоплення (приміром навесні, із-за талих вод). Ці споруди часто піддаються руйнуванню і причиною цьому являються підземні (грунтові) води. Завдання в тому, щоб мати надійний захист від вологи і вогкості, особливо це стосується підземних бетонних конструкцій, методом виконання гідроізоляції від грунтових вод. Ми бажаємо унеможливити підтоплення і уникнути вогкості. Бетонні конструкції (із залізобетонних кілець, фундаментних блоків, монолітні) - це на сьогодні один з самих використовуваних і вигідних варіантів будівництва, а гідроізоляція бетонних конструкцій стає актуальною, оскільки тиск грунтових вод або ж волога з грунту можуть проникати крізь бетон (кільця колодязів, лотки, блоки фундаментів, через стіни підвалів, або шви на стику плит). Однозначно потрібне застосування гідроізоляції при високому рівні грунтових вод, або ж для захисту від дощових або талих вод, підрядник повинен потурбуватися і про те, щоб продовжити термін експлуатації і збільшити надійність об'єкту, і ми можемо Вам в цьому допомогти. Гідроізоляція дозволяє зміцнити основу споруди і навіть частково виконує роль матеріалу утеплювача.

Пориста структура бетону вимагає додаткової гідроізоляції, оскільки вбирає вологу і воду. Використовувані матеріали для гідроізоляції забезпечують якісний захист конструкцій, при цьому зручність роботи з матеріалом теж впливає на ефективність і терміни виконання роботи.

Звертаємо Вашу увагу, що захищати від води необхідно не лише там, де можливе її проникнення, але і там, де омиваючі або конденсатні води можуть негативно впливати на бетонний матеріал конструкції. Для цього існують різні види гідроізоляції, які розрізняються призначенням, місцем застосування, а також матеріалами. За останні десятиліття ринок матеріалів для гідроізоляції значно розширився, з'явилися абсолютно інноваційні рішення, але також не забуті і старі способи захисту від води. Серед усієї різноманітності не складно загубитися. Щоб полегшити розуміння, який саме вид гідроізоляції підійде саме Вам, ми постараємося класифікувати усі види, а також позначимо їх призначення:

Вид гідроізоляції Де застосовується Особливості використовуваних матеріалів
Проникаюча гідроізоляція Відновлення гідроізоляції фундаменту, цоколь, підвал, підлога, стіни, стяжки та їх монтаж, пожежні резервуари та резервуари для зберігання питної води. підземних споруд, тунелі, льох, колодязі, промислові об'єкти, усі види протікань, ремонт гідроізоляції; Матеріал для проникаюча гідроізоляція по бетону.
Поверхнева гідроізоляція Фундаменти, котеджі, цоколь, гараж, підвал, підлога, стіни, введення комунікацій, ванних кімнат і санвузлів, пожежні резервуари і резервуари для зберігання питної води, тераса, покрівля, підземні споруди, тунелі, льох, промислові об'єкти, усі види протікань, захист гідроізоляції; Поверхнева - обмазувальна гідроізоляція з хорошою адгезією до оброблюваної поверхні.
Монтована гідроізоляція Фундаменти, котеджі, басейнів і спортивних споруд; Полімерна мембрана.
Ін'єкційна гідроізоляція Підземних споруд, тунелі, льох, усунення підняття вологи по капілярах стіни; Полімерна або проникаюча гідроізоляція.
Лита гідроізоляція Цоколь, стягування, ванних кімнат і санвузлів, паркінги, автостоянки; Добавки у бетон або полімерні матеріали.

Усі ці способи сьогодні можна успішно застосовувати для гідроізоляції бетонних конструкцій, і використовувані нами матеріали проводити будь-які види з перерахованих робіт. Виготовлені по інноваційних технологіях, вони успішно захищають ваше приміщення, фундамент, перший поверх, підвал або колодязь від проникнення води або вологи, але при цьому дозволяють поверхні "дихати", тобто вільно випаровуватися волозі, яка є всередині приміщення. Вони використовуються також для того, щоб оперативно усунути активні протікання, мають високі показники зносостійкості, адгезії і міцності. Треба відмітити, що саме проникаюча гідроізоляція останнім часом користується більшою популярністю. В результаті складних хімічних реакцій заливка з цементу, гранул активних компонентів і кварцевого піску перетворюється на абсолютно непереборну перешкоду для вологи. Цей вид гідроізоляції як надійний, так і простий в застосуванні, а також зручний, тому що його можна робити як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони бетонної стіни або поверхні, з однаковою ефективністю.

Гідроізоляція колодязяГідроізоляція колодязя

Прозора політика цін - ще один наш коник. Використовувані нами матеріали значно дешевші за аналоги, оскільки давно стали популярними серед наших клієнтів. Досвідчена інженерна команда є професіоналами своєї справи, зможуть дати кваліфіковану пораду з гідроізоляції. Який матеріал краще використати? Як він використовується його переваги і недоліки? Як підібрати найбільш відповідний тип гідроізоляції? Чи потрібний сервіс надалі? На всі ці питання ми з радістю вам допоможемо знайти відповідь. Вдячні відгуки, високий рівень продажів, тому маємо можливість понизити вартість послуг.

Робота в спорудах з активним зовнішнім тиском грунтових вод. Ми можемо робити гідроізоляцію і під водою. Технологія і використання сучасних матеріалів дозволяють герметизувати затоплені приміщення, відкачуючи з них воду, при активному зовнішньому тиску води.

Переваги роботи з нами:

  • Лояльність: завжди безкоштовна консультація провідного фахівця!
  • Оцінка робіт : Приїдемо! Оцінимо! Підберемо оптимальний метод буріння, враховуючи індивідуальні особливості ділянки! Введемо в курс робіт, що передбачаються;
  • Гарантований результат: повністю герметична конструкція, готова гідроізоляція по бетону не втрачає паропроникність і основний матеріал має можливість "дихати";
  • Довговічність: матеріали, використовувані нашими фахівцями, мають довгий термін служби, який дорівнює терміну служби споруди при активному тиску води зовні;
  • Надійність: використовуємо гідроізоляційні матеріали глибокого проникнення для значного збільшення водонепроникності і відвертання капілярного проникнення вологи через бетон;
  • Професіоналізм: з такою серйозною проблемою самостійно не впоратися нікому, тому ми тільки по підсумку колективного рішення інженерної команди запропонуємо вам найбільш оптимальний варіант усунення проблеми;
  • надаємо послуги юридичним і фізичним особам.
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!