(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Будівництво дренажних систем Мова сайту:

Дренажні системи

Дренажні системи можуть використовуватися як для осушення ділянки, так і для окремих будівель. Перенасичення грунтів вологою приводить до їх рухливості і негативно впливають напідземну частину будівлі. Вода може проникати у підвальну частину приміщення і викликати мокріння стін, плісняву, запах сирості.  Вирішує цю проблему укладання спеціальної дренажної системи, що виконує функцію грунтового водовідведення. Дренажна система служить для захисту фундаментів і підвалів від вологи з грунту: дощових, талих вод або коливання грунтових вод.

Дренажем іменується система комунікацій підземного типу, використовувана для відведення грунтових вод (а також дощових, талих вод) від основи будівлі, підземного колодязя, а також для осушення ділянки або саду. Дренажна система також може бути потрібна у тому випадку, якщо здійснюється коригування рельєфу території — створення штучних гірок, вирівнювання території і інше.

Будівництво дренажної системи дуже бажане при:
 • внесенні коригувань в натуральний рельєф території;
 • при особливостях геологічної будови грунту, що сприяє накопиченню води у верхньому шарі;
 • будівництві будови з підвалом;
 • заболочуванні грунту або у разі наявності слабопроникних для води грунтів.

Дренажна система може комбінуватися з системою збору зливових вод (дощовою каналізацією).

Для будывництва дренажної системи спочатку знадобиться складання проекту, для чого треба мати інженерно-геологічні дослідження (геологію) і план ділянки. Треба з'ясувати, на якому рівні розташовуються грунтові води і визначити типи шарів грунту (зріз). На підставі отриманої інформації вибирається конфігурація траншей, колодязів, діаметр труб, що укладаються, і інші параметри. Бажано, щоб цими розрахунками займалися люди, досвідчені в цьому питанні.


Дренажні поля організовуються як за допомогою дренажних труб, так і за допомогою дренажних блоків. Перевагою дренажних блоків є більший об'єм, ніж труба, можливість організації дренажного поля під доріжками, парковками і ін. з метою економії місця. Дренажне поле з використанням дренажних труб організовується таким чином: у викопану траншею спочатку насипається піщаний, а потім щебневий шар. Ширина траншеї вираховується по простій формулі — ширина труби плюс 40 см. Безпосередньо на щебінь укладається сама труба, а зверху знову щебінь і пісок. Остаточно траншея засипається грунтом. Варто пам'ятати, що краще використати двошарові гофровані дренажні труби, перевагою яких також є здатність до самостійного очищення.

Для обслуговування системи дренажу варто облаштовувати оглядові колодязі, відстань між якими не має бути більше 50 метрів.

Виводитися дренажна система може також у відкриту водойму або в дощову каналізацію. На виведенні труби може бути встановлений клапан зворотної дії.
Ми із задоволенням надамо Вам інформацію з питання проектування і будівництва дренажних систем, при необхідності виїдемо на об'єкт.

Переваги роботи з нами:

 • Лояльність: Завжди безкоштовна консультація провідного спеціаліста!
 • Оцінка робіт: Приїдемо! Оцінимо! Підберемо оптимальний вид дренажної системи, враховуючи індивідуальні особливості ділянки! Уведемо в курс робіт, що плануються;
 • Зручність: У зручний для Вас час максимальний швидко виконаємо установку дренажу;
 • Довговічність: Використовуючи міцні  й еластичні матеріали, забезпечимо довгий термін служби виконаної дренажної системи;
 • Індивідуальність: Спроектуємо й розробимо  для Вас індивідуальний проект дренажу з урахуванням усіх нюансів по розташуванню вашої ділянки;
 • Сервіс: Надаємо сервісне обслуговування не тільки виконаних раніше нами об'єктів, але також допоможемо усунути вже наявні недоліки;
 • Ціноутворення: Надамо розгорнутий кошторис будівництва дренажної системи  з урахуванням Ваших побажань і потреб
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!