(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Буріння свердловин взимку Мова сайту:

Буріння свердловин в зимовий період

Більшість людей вважають, що всі види будівельних робіт, а також і буріння свердловини можна проводити тільки в теплу пору року. Так, дійсно, при низьких температурах грунт може промерзнути, що створює певні незручності. Але завдяки сучасній техніці і професіоналізму працівників буріння і монтаж свердловини можна проводити в будь-яку пору року без втрат якості.

Багаторічний досвід говорить про те, що бурити свердловини можна однаково успішно в будь-яких погодних умовах.

Якщо у Вас виникла необхідність пробурити свердловину в зимовий період, наша компанія з радістю надасть вам повний спектр послуг, а до весни ви вже будете забезпечені власною водою!

Однак деякі домовласники впевнені, що буріння зимою пов'язане з якимись особливими труднощами.

Варто зазначити, що грунт у центральних регіонах нашої країни не промерзає на глибину більше 0,8 метра, а це значить, що нижче цього рівня грунт веде себе однаково у будь-яку пору року. Промерзла земля не є твердою для бурового долота, оскільки воно розраховане на більш тверді шари, наприклад, вапняк.

Всупереч поширеній думці зима не є найменш придатним періодом для буріння свердловин, набагато більш незручним часом для бурових робіт є весна. А основним недоліком літа є підвищений ажіотаж на свердловини, хороші компанії в цей період мають черги на місяці вперед, при цьому підвищений попит провокує максимальне підвищення цін за рік. Та нажаль деякі несумлінні компанії в гонитві за прибутками беруть непосильне число замовлень, що призводить до зниження якості виконаних робіт.

Перерахуємо ряд переваг буріння свердловини в зимовий період.

  • Найбільш низька вартість буріння свердловини і монтажних робіт. Це пов'язано з сезонним зниженням кількості замовлень на бурові роботи в холодний період року. Для клієнта це відмінний шанс отримати суттєву знижку.
  • Ще один економічний аспект полягає в тому, що клієнт має можливість вкласти гроші в той момент, коли йому це потрібно, не чекаючи інфляції, а значить і підвищення цін.
  • Якщо у Вас виникла необхідність в свердловині, то не треба відкладати це на наступний сезон, так як в умовах нестабільної економічної ситуації ціни на роботу і матеріали зростають дуже стрімко.
  • Всі роботи по бурінню і монтажу свердловини будуть виконані у найкоротший термін.
  • Максимальне завантаження бурових компаній замовленнями відбувається в теплий період року, і замовники втрачають час на очікування своєї черги. У зимовий період фахівці бурової компанії можуть почати роботу відразу ж після підписання договору і погодження технічних умов з фахівцем компанії.
  • Мінімізація незручностей для замовника і для сусідів.
  • Більш точне визначення параметрів свердловини. Оскільки взимку рівень води низький, під час пробного відкачування можна точніше визначити запас води в свердловині. Тоді фахівці бурової компанії зможуть гарантувати вам надійну роботу навіть у разі довгої засухи. Звичайно ж, це відноситься до верхнього горизонту підземних вод, який підживлюється в основному за рахунок атмосферних опадів.
  • Збереження ландшафту ділянки. Проведення робіт у зимовий період дозволить уникнути ситуації, коли ділянка перетворюється в поле бруду і колій від габаритних машин. Буріння взимку збереже газон, город, квітник у початковому вигляді. Однозначно можна сказати, що проїзд техніки взимку більш зручний, ніж у весняне бездоріжжя, і це може заощадити сили і час для бурової бригади.
  • До початку дачного або городнього сезону ділянка буде забезпечена водою. А навесні можна буде приділити дорогоцінний час для облаштування ділянки та інших важливих справ.

Але є також і негативні фактори буріння свердловин взимку.

Як вже було сказано раніше, сучасні технології дають можливість проводити буріння в будь-яку пору року. Але звичайно ж буріння свердловин взимку супроводжується рядом труднощів. По-перше, при негативних температурах потрібно використовувати незамерзаючі розчини для промивання. Буріння верхнього шару грунту вимагає більше часу і зусиль, ніж зазвичай. Використовуються більш дорогі матеріали, які призначені для негативних температур. Також для робочих буріння свердловин взимку менш комфортне, ніж в теплий період.

Наша компанія успішно проводить буріння свердловин взимку, але варто відзначити, що вартість такої послуги буде набагато дешевше, ніж влітку, а в окремих випадках і дорожче, так як ми використовуємо виключно якісні й перевірені матеріали. І все ж фахівці нашої компанії рекомендують проводити буріння свердловин навесні або восени, але в разі потреби ми готові гарантувати якість роботи не залежно від сезону.

Отже, якщо ви налаштовані дійсно грамотно витрачати свої кошти і час, а також хочете отримати якісний результат, наші фахівці з радістю допоможуть Вам.

Також ми з радістю надамо вам послуги з облаштування кесона, монтажу автономної каналізації, встановлення системи очищення води. Зв'яжіться з нашими фахівцями прямо зараз, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!