ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 9 років якості!
(044) 228-34-28
(068) 197-99-24
с 8:00 до 20:00
без вихідних
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Очисні установки автономної каналізації Мова сайту:

Автономна каналізація. Очищення стічних вод

Для тих, хто мешкає в котеджному селищі або має будинок за містом, не забезпечений централізованою каналізацією, на одному з перших місць стоїть питання будівництва автономної каналізації.

Для вирішення цієї проблеми існує два шляхи – або побудувати споруду, що називається септиком, який забруднюватиме довкілля і вашу власну ділянку, або поставити автономну очисну споруду, яка очищатиме усі стічні води, включаючи стоки від пральних, посудомийних машин, воду від унітазів і так далі.

Система очищення стічних вод

Система очищення стічних водСистема очищення стічних вод здатна очищати усі господарчо-побутові стоки будинку, включаючи стоки чистячих засобів і усю побутову хімію. Встановлюючи таке обладнання, ви не лише захищаєте довкілля, але і піклуєтеся про своє здоров'я і про здоров'я своїх близьких. Це пов'язано з тим, що всі вигрібні ями або септики є негерметичними, як би ви їх не гідроізолювали. Під час розкладання йде отруєння водоносних горизонтів, туди можуть потрапляти важкі метали, оксиди, органічні сполуки. Спосіб очищення стічних вод побутової каналізації є найбільш прогресивним рішенням на сьогодні, оскільки в процесі своєї життєдіяльності людина виробляє набагато більше відходів, які природа вже не завжди здатна переробити.

Система очищення стічних вод

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасну установку

У основі роботи установки очищення стічних вод лежить процес біологічного окислення. Ми відтворюємо ті процеси, які відбуваються в самій природі, тільки з тією відмінністю, що ми їх прискорюємо в тисячі разів. І все це відбувається в невеликому корпусі.

Розмір цього корпусу залежить від моделі очисної споруди, яка підбирається індивідуально в кожному випадку, і залежить від кількості проживаючих і наявності обладнання, яке використовує воду.

Автономна каналізація «Эколос» працює вже більше 20 років, і за цей час установка багаторазово модернізувалася, що б приносити максимальну користь і комфорт своїм власникам. Вибираючи систему очищення стічних вод на виході ви отримуєте воду, яка відповідає вимогам природоохоронного законодавства. А це означає, що воду можна зливати в грунт, використовувати для поливу або скидати в найближчу водойму рибо-господарського призначення.

Відсутність потреби регулярного викачування стічної ями, являється, навряд чи, не основною перевагою установки. Також система не вимагає якогось спеціального догляду або сервісного обслуговування. Ми упевнені в якості постачаємого нами обладнання та послуг, і тому даємо на все це гарантію 5 років. За рахунок простоти і надійності установка випереджає конкурентів на вітчизняному ринку. А якщо врахувати ціну і якість, то і зовсім знаходиться далеко попереду конкурентів.

Для кращого розуміння роботи установки, розглянемо технічні характеристики і її особливості.

Система очищення стічних вод має масу конкурентних переваг і особливостей. Вище представлена система очищення стічних вод проста в монтажі, оскільки є зібраним воєдино блоком, який майже повністю, занурюється в заздалегідь викопаний котлован. Монтаж і наладка проводиться всього за 1-2 дні. Для експлуатації треба тільки електрику, споживана потужність складає близько 50 Вт, це менше споживаної потужності однією лампочкою. Але навіть у разі відсутності електроенергії, система продовжує працювати в повністю автономному режимі. Система абсолютно не вимагає якого-небудь обслуговування, єдине, що треба робити, так це 1 раз на рік відвантажувати осадовий шар. Цей процес здійснюється асенізаційною машиною. Осадовий шар, який видаляють, є не деструктованими частками, деякими механічними елементами, які накопичилися за час роботи. В середньому, річне накопичення такого осаду складає 300 літрів. Є можливість установки додаткового обладнання по видаленю осаду. У такому разі процес очищення установки здійснюється тричі за рік в повністю автоматичному режимі. А у разі неможливості застосування асенізаційної машини, осад може бути видалений спеціальною насосною установкою працівниками нашої компанії. Відкачаний осад є прекрасним органічним добривом, яке ви можете використати в господарстві, після компостировки.

Установка очищення стічних вод є вертикальною ємністю, корпус якої виконаний з армованого склопластика, що дозволяє гарантувати термін експлуатації мінімум 50 років. Система відведення води сполучена з установкою поліетиленовими або сталевими трубами, які укладаються під кутом, що забезпечує самоплив стічних вод. Наша система забезпечує ефективність очищення побутових стічних вод до 98% за такою важливою характеристикою, як БСК5 (біологічне споживання кисню упродовж п'яти днів) – 3,0 мг/л, концентрація зважених речовин після очищення – 3,0 мг/л. Така міра очищення води дозволяє скидати її в грунт або у водойми, використовувати для поливу, для миття автомобіля або в інших господарських цілях.

Сама установка складається з 3-х відсіків, які виконують різні функції, і в комбінації на виході дають воду умовно високої якості очищення. На першій стадії стічні води поступають у біологічний реактор – найважливішу частину установки. У біологічному реакторі здійснюються процеси окислення, реакції з біологічно активними бактеріями, внаслідок чого відбувається деструкція складних біологічних з'єднань з утворенням простих речовин. Далі стоки спрямовуються у відстійник, в якому відбувається процес фільтрації. Саме у цьому відсіку, фактично, досягається 98%-на міра очищення води. Речовини, які не піддалися біологічному окисленню і не вступили в реакцію з біологічно-активними бактеріями, переходять в осад, а освітлена вода переходить в третій відсік, з якого потім зливається.

Установка не займе багато місця на вашій ділянці, і практично непомітна, оскільки на поверхні знаходиться тільки люк для технічного обслуговування.

Установка очищення стічних вод, за рахунок хорошої герметизації, гарантує відсутність шкідливих випарів і неприємних запахів.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!