(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Сервісне обслуговування та ремонт систем водопостачання в Києві та області. Свердловини Мова сайту:

Ремонт та сервіс систем водопостачання, свердловин

Наша компанія надає різноманітні послуги по організації водопостачання: буріння свердловин, підбір, монтаж насосного обладнання та автоматики. Прокладаємо магістралі до водогону та здійснюємо підключення будинків та приміщень до водопостачання. У разі потреби встановлюємо системи фільтрації, водоочистки або робимо сервісне обслуговування систем та обладнання.

 

Здійснюємо такі види сервісних робіт: ремонт і обслуговування систем водопостачання, ремонт свердловин, заміна обладнання та його сервіс, монтаж, заміна, налагоджування насосного обладнання.

 

Від злагодженої і правильної роботи насосного обладнання залежить надійність, стабільність і довговічність всієї системи водопостачання. Недостатньо просто встановити насос. В будь-якого насосу є технічні параметри, які мають відповідати вимогам та параметрам системи. У кожному конкретному випадку ми враховуємо технічні параметри системи, та відповідно до цього підбираємо насосне обладнання.

 

Також ми здійснюємо ремонт та обслуговування водозабірних свердловин. При необхідності ми робимо діагностику свердловин. Діагностика свердловин – це замір параметрів, виявлення проблем та встановлення причин некоректної роботи свердловини. Зниження дебіту (продуктивності) свердловини, поява піску та інших домішок у воді – основні ознаки несправностей. А також надаємо висновки і визначаємо умови щодо можливості подальшої експлуатації свердловини. В залежності від потреб та умов підбираємо та встановлюємо системи управління насосним обладнанням, від цього залежить стабільність та надійність роботи всієї системи. Для покращення якості води робимо знезараження та промивання свердловин.

 

Наші послуги:

 • Виїзд/діагностика та ремонт насосного обладнання
 • Виїзд/діагностика свердловини
 • Монтаж насосу (підбір насосу)
 • Обв’язка насосу
 • Підбір та монтаж шафи керування насосами
 • Облаштування приямку для розміщення насосного обладнання
 • Прокладання трубопроводів, копка траншей
 • Монтаж розподільчих колодязів
 • Монтаж водомірних вузлів
 • Знезараження свердловин
 • Промивка свердловин

 

Водопостачання – це життєво необхідна складова, без якої не можливе існування людини. Без водопостачання неможливо уявити як життя людини, так і функціонування виробництва, сільського господарства та іншої діяльності. Іншими словами, де є люди – там потрібна вода.

 

Вода – це життя.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!