(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Дезинфекція води в свердловині Мова сайту:

Знезараження води в колодязі або свердловині

Ми робимо знезараження води в колодязі для безпеки Вашого здоров'я. Вартість послуги - 1000грн.

Більше 15 мільйонів жителів нашої країни споживають воду звичайних колодязів та свердловин. Якість води в системах централізованого водопостачання контролюється комунальними підприємствами, а контроль якісті води в колодязі чи свердловині є завданням господаря. Власникам свердловин і колодязів доводиться стежити за якістю питної води. Існує дуже багато чинників, які мають вплив на характеристики води з колодязя, і, на жаль, вода в колодязі може бути схильна до забруднень у вигляді вірусних і бактеріальних інфекцій. Патогенні мікроорганізми можуть бути в колодязі і колодязній воді.

Треба розуміти, що вода з-під землі, це не завжди абсолютно чиста, безпечна і придатна для пиття вода. Протікаючи через грунт, вода розчиняє різні породи, мінерали, глину, пісок і окрім цього у воду потрапляють живі мікроорганізми. Більшість з мікроорганізмів, які знаходяться у воді є нешкідливими, але також у воду можуть потрапляти патогенні мікроорганізми. Наприклад, такі небезпечні живі мікроорганізми: ентеровірус, бактерії кишкової палички, Cryptosporidium, legionella, гепатит А, (В) бактерії Giardia та інші. Інфікована такими бактеріями вода, здатна призвести до серйозних інфекційних захворювань і навіть може стати причиною летального кінця. Найчастіше ці мікроорганізми потрапляють у воду колодязя з вигрібних ям, поверхневих інфікованих вод, фермерських господарств або інших джерел.

Необхідно регулярно перевіряти якість питної води і робити профілактику.

Особливо небезпечними є умови підвищення рівня грунтових вод і паводків, у такому разі зростає ймовірність забруднення води патогенними мікроорганізмами. Найбільш схильними до забруднення є неглибокі колодязі і свердловини, глибина яких не перевищує 15м. абсолютно точно будуть схильні до забруднення після сильних паводків, навіть у разі відсутності явних пошкоджень колодязя.

Про методи знезараження (дезинфекції) свердловин і колодязів.

Для проведення дезинфекції ми застосовуємо препарат виробництва фірми "Hydrachem Limited", Gillmans Industrial Estate Billingshurst West Sassex England RH14 9ez (Великобританія).

Для того, щоб вирішити проблему знезараження води, наша компанія застосовує ефективний засіб “Жавель таблетки” (Javel pastilles).

Засіб Javel pastilles є універсальним хлоровмісним таблетованим засобом, який може використовуватися для проведення знезараження, дезинфекції різних об'єктів.

До складу засобу входить діють речовина – натрієва сіль, дихлорізоціанурова кислота (Troclosene sodium.dehydrate) 80,0% і допоміжні речовини: адіпінова кислота 9,0%; бікарбонат натрію 11,0% по масі.

Токсичність і безпека засобу. Засіб «Жавель пігулки» за параметрами токсичності згідно ГОСТ 12.1.007-76 в рекомендованих з метою дезинфекції концентраціях не викликає подразнюючих дій. Не викликає шкірно-резорбтивного і сенсібілізуючого впливу. Не має мутагенних, ембріотоксичних, тератогенних і канцерогенних властивостей.

Наша компанія надає Вам можливість отримати якісне знезараження широкого спектру дії, ефективність якої підтверджено заключенням державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!