(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Облаштування свердловин на воду Мова сайту:

Монтаж насосного обладнання свердловини на воду

Для використання артезіанської свердловини потрібно встановити в неї насосне обладнання. Завдяки автоматичній роботі насосу забезпечується безперебійна подача води. Це і є вирішенням завдання автономного водопостачання будівлі (приміщення).

Наша компанія надає послуги з установки та сервісу систем управління свердловинними насосами.

Наші послуги:

- підбір, монтаж та обв'язка насосного обладнання сверловини;

- монтаж інженерного колодязя для обслуговування свердловини (приямка, кесона);

- гарантійне та післягарантійне обслуговування насосного обладнання та свердловин;

- підбір, встановлення та сервіс систем керування насосами, частотних перетворювачів, автоматизованих шаф керування;

- заміна свердловинних насосів;

- діагностика насосів та свердовин, вимірювання параметрів свердловин, дебіту, динамічного рівня води.

Ми підбираємо насосне обладнання в залежності від показників свердловини (технічні дані, вказані в паспорті свердловини), а також для забезпечення усіх потреб у відповідності до вимог замовника. Якщо такі дані відсутні - проводимо діагностику свердловини і здійснюємо заміри.

На малюнку 1 схематично показані основні елементи автономного водопостачання.

Мал.1 Схема автономного водопостачання

Бетонний колодязь чи кесон – служить для розміщення у ньому обладнання, економлячи місце в самому будинку. Заразом оберігає від замерзання води в трубах і гідроакумуляторі. Захищає від талих, дощових, грунтових вод.

Насос – вибирається інженером залежно від технічних характеристик свердловини. Свердловинні насоси відрізняються довговічністю і надійністю, безшумністю, здатністю виконувати забір води з великої глибини, недоступної для інших видів побутових водонасосів.

Гідроакумулятор – оберігає від стрибків тиску в системі, гідроударів, дає додатковий запас води.

Оголовок – це захист від забруднення свердловини, покращує експлуатаційні характеристики обладнання, є опорою для кріплення підвішеного насоса. За бажанням замовника ми встановлюємо герметичний оголовок, який служить захистом навіть при затопленні.

Опишемо виконання монтажу насоного обладнання свердловини. Монтаж свердловини своїми руками можна виконати і самостійно. Будь-яка помилка в монтажі може призвести до псування обладнання і свердловини, крім того, насос встановлюється з граничними допусками, враховуючи характеристики свердловини. Тут потрібні спеціальні інженерні знання і досвід, іноді професійна інтуїція, разом узяті. Ми можемо забезпечити швидкий і якісний монтаж, позбавити наших замовників від зайвих турбот і помилок. Враховуючи побажання, ми забезпечуємо максимальний комфорт у використанні, відсутність зайвих проблем, тривалу безперебійну роботу обладнання.

Облаштування свердловини
Мал.2 Схема автономного водопостачання

Коротко про принцип дії.

При включеній системі насос заповнює бак гідроакумулятора, і вода в систему поступає вже з нього. При падінні тиску у баку (коли відкривається кран) насос автоматично включається і підкачує воду в гідроакумулятор. У такому способі підключення необхідно передбачити також зворотний клапан. Система кульових кранів забезпечує перекриття води в магістраль, на гідроакумулятор, відведення на полив тощо.

Облаштування свердловин. Технічний процес.

Монтаж кесона для свердловини
 • Виїзд на об'єкт для ознайомлення з місцем проведення робіт, аналізу кількості підключень споживачів та ін. Підбір обладнання і складення кошторису.
 • Підготовка котловану, спорудження колодязя або монтаж кесона. Виконується навколо свердловини. Глибина до 2х метрів, ширина від одного до півтора метра в діаметрі, або більше, якщо встановлюється об'ємне обладнання.
 • В інженерний колодязя вводиться електричний кабель насоса і труба подачі води до будинку. Здійснюється встановлення люку і зворотня засипка колодязя або кесона грунтом так, щоб виступав тільки люк.
 • Насос монтується на визначену глибину, підвішується тросом. Трос має бути захищений та стійкий до корозії. Встановлюється оголовок свердловини. Герметичний оголовок захищає свердловину від портапляння бруду та навіть у випадку затоплення зверху. Робиться обв'язка насоса і підключення труб подачі води та електричного кабелю живлення. При необхідності регулюється тиск.

Після встановлення насосного обладнання свердловина додатково очищається прокачуванням води.

Нагадаємо, що неякісний монтаж може призвести до передчасного виходу з ладу обладнання, неможливістю підняти насос, обриву насоса, та виходу з ладу самої свердловини. Для того, щоб виконувати облаштування свердловин, слід мати спеціальні навички і знання. Роботи виконуються акуратно, грамотно, оскільки подальша експлуатація свердловини та обладнання залежить саме від їх якісного виконання.

Шафа управління насосом (насосами) та частотні перетворювачі

Процес подачі води зі свердловини до споживача можна повністю автоматизувати, якщо встановити систему (шафу) управління насосом свердловини. У такому разі насос починає подачу води по запрограмованому алгоритму. Включення і виключення насоса виконуються системою. У разі підключення великих об'єктів, таких як багатоквартирні будинки, котеджі, промислові комплекси, часто використовується декілька свердловинних насосів, в цьому випадку шафа управління керує спільною роботою насосів.

Управління роботою насосного обладнання дає можливість досягти: максимальної ефективності споживання електроенергії; оптимізації режимів запуску і зупинки; збільшення ресурсу двигунів та інших важливих складових системи водопостачання (насоси, трубопроводи, комутуючі елементи).

Помітно ростуть показники функціональних характеристик усього обладнання – це дає можливість оптимально розділити потоки води для різних споживачів, своєчасно виявити і запобігти витоків, зменшити вірогідність виникнення аварійних ситуацій.

Шафа управління свердловинним насосом дає можливість економити час та гроші!
 • споживання електричної енергії вдається понизити на 10%-30%, в окремих випадках досягаються показники ефективності до 70%;
 • час безперебійної служби усієї системи зростає мінімум в два рази;
 • кількість аварійних ситуацій зменшується в 3-4 рази;
 • втрати води знижуються до 30%, завдяки оптимальному режиму тиску в трубопроводі;
 • у випадку якщо система подання води від свердловини приєднана до системи обігріву, то завдяки оптимізації подання холодного теплоносія (води) в систему вдається досягти зниження витрат води, і електричної енергії;
 • повна автоматизація системи дає можливість зменшити кількість персоналу (у разі великих об'єктів) і зникає необхідність постійного контролю за роботою системи;
 • поліпшення екологічних показників роботи.

Наша компанія надає послуги по встановленню та сервісу систем управління насосами і частотних перетворювачів.

Звертайтеся: наші знання і досвід завжди до ваших послуг.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!