ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 9 років якості!
(044) 228-34-28
(068) 197-99-24
с 8:00 до 20:00
без вихідних
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Горизонтальне буріння Мова сайту:

Горизонтальне буріння. Прокол під землею.

Ми пропонуємо послуги горизонтального буріння та проколи під землею. Ціна - від 1000грн за метр.

В основі способу горизонтального буріння, що називають, також безтраншейним методом прокладки комунікацій, використовуються спеціальні бурові установки (комплекси). З їх допомогою роботи по прокладенню різних інженерних систем на 90% виконуються під землею. В простих умовах роботи можуть виконуватися ручним буром.

Горизонтальне буріння. Установка ГСБ

В порівнянні з традиційним методом, безтраншейне буріння може бути в 2,5-3,0 рази вигідніше в зв'язку з економією коштів, які в процесі відкритого способу прокладення комунікацій йдуть на облаштування траншей, подальше відновлення полотна розритих автодоріг та ін.

Горизонтально-направлене буріння. Установка ГНБ.

Цей спосіб безтраншейної прокладки комунікацій на різній глибині трубопроводів та інших інженерних комунікацій під природними, а, також, штучними перешкодами здійснюється без втручання в режим їх штатного функціонування. Коротко зупинимося на цій технології.

Вона проста і зрозуміла. Так, в точці входу трубопроводу (на одному з узбіч дороги, на березі ріки) монтується установка ГНБ. Вона бурить по заданій траєкторії пілотну свердловину і з дуже високою точністю виходить з іншого боку перешкоди. Кількість етапів буріння визначається діаметром свердловини для протягання одного або декількох труб-футлярів. У отриману таким чином свердловину затягуються передбачені проектом труби. Для цього як змащуюча і формувальна канал хімічна речовина використовується спеціальний буровий розчин бентоніту.

Горизонтальне буріння

Такий метод буріння не зупинять ні важкопересічена місцевість, включаючи яри, ні скелі, ні плавуни. Освоювані місяцями об'єми будівництва, що використовують траншейний спосіб, за допомогою безтраншейного методу можуть бути виконані за лічені дні.

Необхідно відмітити екологічну складову методу ГНБ. Це збережений шар родючого грунту, незаймані зелені насадження і рельєф місцевості. Особливої уваги заслуговує висока економічна ефективність горизонтально-спрямованого буріння: як правило, на об'єкті задіяна бригада, що складається з трьох-чотирьох робітників, і одна бурова установка, що в сукупності дозволяє значно заощадити суму витрат.

Як проколюється земля.

Для проколу землі в передній частині сталевої труби, яка згодом використовуватиметься як кожух для трубопроводу, закріплюється конус. Штовхаюче зусилля створюють установки, що складаються з одного або декількох гідравлічних домкратів. Це зусилля додається до зовнішнього торця труби, так що конус розсовує грунт в сторони, при цьому ущільнюючи його. Цей метод безтраншейного проколу землі застосовується для прокладення труб, діаметр яких не перевищує 150 міліметрів.

Проколювання землі вручну під дорогою.

Такий метод використовується, якщо довжина проколу не перевищує 10 метрів. Цього цілком достатньо для безтраншейного прокладення під дорогою труб каналізації, водозабезпечення, газопроводу, а також, електричних кабелів. Для виконання цієї роботи застосовуються подовжувальні штанги і порожня гільза з буром.

Етапи.

  • Спочатку з обох боків дороги викопуються приямки для буріння. Їх ширина повинна трохи перевищувати ширину основної траншеї.
  • Потім, притиснувши гільзу ломом, робітник прокручує отвір. Після переповнювання гільзи грунтом її необхідно витягнути, очистити і продовжити роботу.
  • По мірі просування, виникає потреба у збільшенні довжини приводу обертаючого моменту. Робиться це за допомогою подовжувальних штанг.
  • Досягши протилежної сторони дороги можна приступати до прокладення труб або кабелів.

Під час проколювання землі вручну необхідно стежити за тим, щоб вісь гільзи не викривлялася, і не йшла у бік від наміченої траншеї.

У країнах Західної Європи прокол грунту є єдиним способом прокладення під землею інженерних комунікацій. У нашій країні все ще частенько по-старому пробивають асфальт, і після проведення робіт іноді забувають його відремонтувати. Така забудькуватість може мати і фінансову підоснову, адже на відновлення дорожнього полотна потрібно додаткові, причому, чималі кошти. Ставши нашим клієнтом, ви будете позбавлені від таких витрат.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!