(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Горизонтальне буріння (ГНБ) Мова сайту:

Горизонтальне буріння. Прокол під землею.

Ми пропонуємо послуги горизонтального буріння та проколи під землею. Ціна - від 1100 гривень за метр буріння 110 діаметру і від 1600 гривень за метр 160 діаметру труби-футляру. Вартість залежить від особливостей грунту і умов буріння.

В основі способу горизонтального буріння, що називають, також безтраншейним методом прокладки комунікацій, використовуються спеціальні бурові установки (комплекси). З їх допомогою роботи по прокладенню різних інженерних систем на 90% виконуються під землею. В простих умовах роботи можуть виконуватися ручним буром.

Горизонтальне буріння. Установка ГСБ

В порівнянні з традиційним методом, безтраншейне буріння може бути в 2,5-3,0 рази вигідніше в зв'язку з економією коштів, які в процесі відкритого способу прокладення комунікацій йдуть на облаштування траншей, подальше відновлення полотна розритих автодоріг та ін.

Горизонтально-направлене буріння. Установка ГНБ.

Цей спосіб безтраншейної прокладки комунікацій на різній глибині трубопроводів та інших інженерних комунікацій під природними, а, також, штучними перешкодами здійснюється без втручання в режим їх штатного функціонування. Коротко зупинимося на цій технології.

Вона проста і зрозуміла. Так, в точці входу трубопроводу (на одному з узбіч дороги, на березі ріки) монтується установка ГНБ. Вона бурить по заданій траєкторії пілотну свердловину і з дуже високою точністю виходить з іншого боку перешкоди. Кількість етапів буріння визначається діаметром свердловини для протягання одного або декількох труб-футлярів. У отриману таким чином свердловину затягуються передбачені проектом труби. Для цього як змащуюча і формувальна канал хімічна речовина використовується спеціальний буровий розчин бентоніту.

Горизонтальне буріння

Такий метод буріння не зупинять ні складний рельэф місцевоісты, включаючи яри, ні скелі, ні плавуни. Освоювані місяцями об'єми будівництва, що використовують траншейний спосіб, за допомогою безтраншейного методу можуть бути виконані за лічені дні.

Необхідно відмітити екологічну складову методу ГНБ. Це збережений шар родючого грунту, незаймані зелені насадження і рельєф місцевості. Особливої уваги заслуговує висока економічна ефективність горизонтально-спрямованого буріння: як правило, на об'єкті задіяна бригада, що складається з трьох-чотирьох працівників, і одна бурова установка, що в сукупності дозволяє значно заощадити.

Як проколюється земля.

Для проколу землі в використовується буровий інструмент, що складається з бурової коронки, набірних штанг і силового механізму. Штовхаюче і крутне зусилля передається через штанги на бурову коронку, яка створює круглий отвір в грунті або розширює його. Цей спосіб безтраншейного проколу землі застосовується для прокладання труб, які виступають в якості футляру (гільзи) для комунікацій або ж самі становлять основу трубопроводу.

Проколювання землі вручну під дорогою.

Такий метод використовується, якщо довжина проколу не перевищує 10 метрів. Цього цілком достатньо для безтраншейного прокладення під дорогою труб каналізації, водозабезпечення, газопроводу, а також, електричних кабелів. Для виконання цієї роботи застосовуються подовжувальні штанги і порожня гільза з буром.

Етапи.

  • Спочатку з обох боків дороги викопуються приямки для буріння. Їх ширина повинна трохи перевищувати ширину основної траншеї.
  • Виконується буріння. По мірі просування, виникає потреба у збільшенні довжини приводу бурової коронки за допомогою набірних штанг.
  • При досягненні протилежної сторони дороги можна забій розчишується, і можна приступати до прокладення труб або кабелів.

Під час проколювання землі вручну необхідно стежити за напрямком, щоб вісь гільзи не викривлялася, і коронка не йшла в бік від прийомного приямку.

У країнах Західної Європи прокол грунту є єдиним способом прокладення під землею інженерних комунікацій. У нашій країні все ще частенько по-старому розкопують асфальт, і після проведення робіт ремонтують його. Ставши нашим клієнтом, ви будете позбавлені таких витрат.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!