(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Будиночок для колодязя Мова сайту:

"Будиночки" для колодязів на будь-який смак.

Залізний будиночок для колодязя восьмигранний
Ми пропонуємо "будиночки" для облаштування колодязя - готові або виконаємо під замовлення в стислі терміни:
  • з листової сталі;
  • дубової вагонки;
  • ковані;
  • з дерев'яного зрубу (дуб, сосна);
  • з блок-хауса, повністю дерев'яний, у тому числі "корба".

Вартість установки колодязного "будиночка" - 100 грн

Вартість доставки уточнюйте. Доставка не входить у вартість "будиночка"

Для установки більшості будиночків необхідно заздалегідь встановити восьмигранну шайбу ("восьмигранник"), яким накривається верхнє кільце.

 

Види будиночків :

Будиночки для колодязів

Якщо на ділянці у вас є колодязь, йому в обов'язковому порядку потрібно встановити будиночок. Чому це так необхідно зробити? Будиночки послужать не лише цікавою декорацією, але і необхідною, практичною спорудою, яка дозволить забезпечити довге використання чистої прохолодної води, запобіжить появі мулу на дні колодязя, що дозволить уникнути щорічного чищення, забезпечить безпеку.

Функції, які виконує будиночок

У відкритий колодязь обов'язково потраплятимуть листя, гілки, атмосферні опади, комахи, продукти життєдіяльності дрібних тварин, птахів і гризунів. Воду з незакритого колодязя необхідно піддавати додатковій фільтрації, в деяких випадках робити дезинфекцію.

Завдяки встановленню будиночка, колодязь буде захищений від попадання у воду різного сміття. Цей чинник дуже важливий, оскільки забезпечує безпечне використання води. Будиночок захистить колодязну воду від попадання сонячних променів, це не дозволить розвиватися різним організмам і бактеріям, оскільки вода не нагрівається. Взимку запобігає замерзанню води. Закритий колодязь забезпечить безпеку вашій дитині. Завдяки встановленому будиночку, ви економитимете на щорічному чищенні колодязя, адже в колодязь не потраплятиме сміття.

У будиночку встановлений вал для троса на підшипниках, завдяки чому дістати воду з колодязя стане набагато простіше, і відсутність електрики ніяк не вплине на доступність води. Міцно зафіксувати трос не складе великих труднощів, оскільки є приварена скоба для його кріплення. Ємкість для води буде розташована всередині конструкції, і використати її можна будь-якої хвилини, оскільки вона залишається чистою. Будиночки, зроблені з оцинкованого металу, більш практичні, оскільки без проблем виносять природні опади, і мають великий термін експлуатації. Ну і звичайно естетичний вид. Завдяки установці будиночка для колодязя ви прикрасите свою ділянку прекрасним по дизайну виробом.

Наші послуги

Виготовлення, доставка, установка.

Ми застосовуємо для виробництва новітні технології, що дозволяє створювати будиночки не лише красивого зовнішнього вигляду, але і надійні, практичні, з великим терміном експлуатації.

Для виробництва ми використовуємо високоякісні матеріали. Серійно випускаються металеві будиночки, виготовлення займає один – два дні, завдяки чому вони завжди є в наявності. Ми робимо будиночки по стандартних кресленнях, а також виконуємо замовлення на індивідуальні проекти. Наша команда працює не один рік в цій сфері послуг, фахівці постійно вивчають нові технології, що дозволяє їм швидко і правильно встановити будь-який будиночок. Також ви можете поставити будь-яке питання нашому фахівцеві і отримати консультацію.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!