(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Ремонт, установка систем опалення Мова сайту:

Системи опалення. Ремонт опалювальних систем

Наша компанія більше 8 років займається монтажем, проектуванням та ремонтом найрізноманітніших систем опалення житлових і нежитлових приміщень. Ми виконуємо роботи будь-якої складності, маємо власний парк машин і все необхідне обладнання. Ми впевнені у своїй роботі, тому надаємо гарантію, а наші замовники отримують кваліфіковану допомогу і спокій!

Дзвоніть нашим фахівцям і Ви отримаєте абсолютно безкоштовно консультацію з питання, що цікавить Вас.

Ремонт систем опалення та котельного обладнання

З часом будь-яке обладнання вимагає технічного огляду і обслуговування, це природно в процесі експлуатації. Якщо Ви помітили щось незвичайне в роботі опалювального обладнання, наприклад, низька температура теплоносія при тій же потужності, підвищений рівень шуму, або, навпаки, відсутність звуку працюючих циркуляційних насосів, помилки автоматики елементів управління, підвищений тиск в системі або його відсутність, підвищене споживання електроенергії, значить, Вам треба якнайшвидше усунути ці неполадки. Причини можуть бути різні, наприклад, відкладення накипу і корозія на стінках труб і гріючих елементах. Головне, оперативно зреагувати при виникненні таких проблем і звернутися до фахівців, які зможуть швидко і якісно зробити ремонт. Ми розуміємо, важливість завдання і відновлюємо працездатність якнайшвидше. Якщо, до того ж, неполадки усувати на їх ранній стадії, то це займе трохи часу і буде на порядок дешевше, тому не варто зволікати

Професійно виконаний ремонт опалення усуне несправності і збої в роботі, а також повністю відновить тепловий потенціал системи опалення.

Наші фахівці виконують абсолютно всі види інженерно-технічних робіт по ремонту і експлуатації систем опалення:

  • Ремонт опалювальних котлів
  • Усунення протікань
  • Заміна радіаторів опалення на нові
  • Встановлення додаткового котла
  • Ремонт і діагностика допоміжного обладнання і апаратури - лічильники, насоси, регулятори, контрольно-вимірювальні пристрої
  • Ремонт, заміна труб опалення і стояків
  • Фарбування

Головні стадії ремонту опалювальних систем

Першим етапом ремонту, являється діагностика несправностей. Спочатку робиться комплексний огляд опалювального обладнання. Тільки на підставі огляду фахівець може прийняти правильне рішення про ремонтні заходи.

Якщо для здійснення ремонту необхідно злити теплоносій з системи, то після цього рекомендується промивання всієї системи і її гідравлічна перевірка.

Після цього опалювальну систему консервують і заливають в неї очищену від солей воду. Тільки після цього проводять регулювальні роботи, щоб вивести систему на максимальну продуктивність.

Дуже часто виникає потреба в заміні радіаторів опалення. Зазвичай, таке трапляється коли спостерігається зношеність, застарілий зовнішній вигляд, розгерметизація.

У разі заміни радіатора опалення варто звернути особливу увагу на властивості нового обладнання, оскільки його теплова віддача не повинна порушувати енергетичний баланс системи опалення. Не варто забувати і про гідравлічний опір нового обладнання, він теж повинен підходити під існуючу схему, оскільки збільшення гідравлічного опору може істотно зменшити об'єм циркулюючої води, що приведе до зниження температури теплоносія.

Звертайтеся до нас, і Ви отримаєте повну інформацію з питань встановлення та ремонту систем опалення. Наші фахівці допоможуть підібрати Вам оптимальний варіант.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!