(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Септик із скловолокна Мова сайту:

Септик із склопластика

Сьогодні на ринку представлені різні сучасні септики або системи автономної каналізації, але принцип їх роботи практично аналогічний і відрізняються вони матеріалом, з якого вони виготовлені.

Технологія роботи будь-яких локальних очисних споруд або септиків базується на одних і тих же принципах. Вони мають дві або більше за місткості, які пов'язані системою переливання. У першій місткості осідають тверді побутові відходи і далі піддаються процесам бродіння, а рідка фракція перетікає в другу ємність. У другій місткості проходить процес доочистки і далі вже освітлена вода перетікає в дренаж.

Така система ідеально підходить для тих випадків, коли немає можливості підключиться до системи централізованої каналізації. Виробники септиків постійно працюють над новими матеріалами для їх поліпшення і зниження вартості. Зараз встановлюють септики або з бетонних кілець або з полімерних матеріалів типу поліетилену або поліпропілену, але зовсім нещодавно ми почали використати місткості із склопластика.

Переваги септика із склопластика

Розглянемо переваги септика із склопластика за нашою технологією перед аналогами.

 • Термін служби конструкції з високоякісного склопластика до 100 років.
 • Герметичність і безпека. Септик виконаний із склопластика, який зберігає свою герметичність упродовж усього терміну експлуатації. Септики з бетону або поліетилену, як показує практика герметичні всього декілька років.
 • Самоточна система, не вимагає установки насосів, що робить систему автономною і не прив'язаною до електромережі.
 • Септик незалежний від періодичності скидання стоків. Система може зберігати свою працездатність навіть якщо ви не користуватиметеся нею тривалий термін.
 • Унікальна стійкість до побутової хімії і агресивних речовин.
 • Економічність. Система може працювати з включеним компресором потужністю всього 60 Вт, або без компресора.
 • Легкість в обслуговуванні. Відкачування осаду з септика потрібно робити всього раз в 2-3 роки. Можливо самостійне обслуговування, згідно детальної інструкції вся конструкція знаходиться під землею.

Септик з поліетилену

Септик із склопластика

Сам склопластик є композитним матеріалом, який складається з наповнювача скляного або кварцевого і єднального компонента. Матеріал має низьку теплопровідність (як дерево), високу міцність (як сталь), вологостійкість, біологічну і хімічну стійкість. Вага аналогічного септика з бетону або сталі буде в рази вища.

Склопластик є одним з самих недорогих і поширених композитних матеріалів, і при цьому стійкий до дії різних агресивних чинників.

Розрахунок об'єму септика із склопластика

Перед початком монтажу каналізації необхідно прорахувати необхідний об'єм ємностей. Розрахунок проводиться залежно від кількості людей або кількості стоків. Для розрахунку приймається, що стічні води знаходяться в септику три доби, а злив води на кожну людину дорівнює 0,2 м3. Формула визначення продуктивності септика буде мати вигляд: 3 дні × 0,2 м3 × кількість людей. Якщо в сім'ї 4 людини, то об'єм септика має бути не менше 3 × 0,2 × 4 = 2,4 м3.

Укладання каналізаційних труб

Стабільність роботи септика безпосередньо залежить від якості монтажу каналізаційних труб. Труби потрібно прокладати під певним кутом до горизонту, це забезпечує відсутність застійних.

Також кут нахилу забезпечує те, що стоки самопливно потрапляють з будинку в першу ємність а потім і в другу. Це дозволяє працювати системі без насосного обладнання. Будь-які вигини не рекомендовані, оскільки можуть призводити до засмічення і порушення роботи септика.

Вартість встановлення септика із склопластика

Пропоноване нами облаштування автономної каналізації є бюджетним і в теж час дуже надійним. Ви отримаєте абсолютно обгрунтовану і приємну ціну. Наша компанія на пряму співпрацює з виробниками склопластикових септиків, труб і інших матеріалів, тому наші ціни на матеріали вкрай конкурентні. А наявність власного парку техніки, дає нам можливість запропонувати вам вигідну ціну.

Для отримання орієнтовної вартості зателефонуйте нашим фахівцям.

Роботи для встановлення септика із склопластика:
 • Визначення локалізації септика на ділянці
 • Розрахунок продуктивності каналізації
 • Прорахунок ємностей, труб, траншей та інших матеріалів
 • Копка котловану та траншеї
 • Доставка основних ємностей, каналізаційних труб
 • Монтаж основних ємностей і труб
 • Засипка траншей і котловану, вирівнювання грунту
 • Прибирання робочої ділянки
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!