(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Системи автополиву Мова сайту:

Поливні системи.

Що таке автоматична система поливу?

Зелена трава на газонах і безліч яскравих кольорів на клумбах є прекрасним фоном для декоративно прикрашеного двору. Ви хочете, щоб двір сяяв буйством зелені з початку весни і до пізньої осені? Пропонуємо вам придбати гідне обладнання, яке допоможе здолати численні труднощі і візьме на себе відповідальність за процес зрошування вашої ділянки.

Автоматична система поливу виконує автоматизований процес зволоження і поливу земельних площ без присутності людини по раніше виставленому режиму роботи.

Позитивні аспекти систем автополиву:
  • можливість проводити поливні роботи в слушний час дня і ночі згідно зафіксованого почасового графіку з відсутністю людського контролю;
  • автоматичні системи поливу, доведені до досконалості, дозволяють істотно економити час, матеріальні витрати на водний ресурс і оплату садівників;
  • управління системою має просту форму і доступне кожному;
  • автоматична система поливу відрізняється своєю довговічністю через те, що не піддається впливу погодних умов; конструкція не демонтується на зимовий період.

Поливні системи для газонів і озеленення ділянок складаються з контроллерів, електромагнітних клапанів, роторних дощувателів, атмосферних датчиків і пульта управління дистанційним способом.

Система автоматичного поливу
Схема системи автоматичного поливу

Розглянемо функції їх складових детальніше.

Контроллер є основним елементом і забезпечує роботу електромагнітних клапанів і їх почергове включення. Кожен клапан відповідає за полив певної ділянки газону. Контроллер регулює відкривання клапанів поступово, програмуючи кількість часу поливу в кожній окремій області. Клапани бувають стандартного і автономного типів.

Електромагнітні клапани існують для управління роторними дощувателями від яких залежить величина зрошуваної ділянки. Клапани з'єднуються кабелем і підключаються до контроллера. Кількість електромагнітних заслінок залежить від територіальних параметрів, особливостей водної огорожі та інших складнощів ділянки.

Дощувателі відповідальні за подання і розпилювання води над рослинами і кущами. Одним із складових елементів дощувателя є поливальна голівка, за рахунок регулювання якої здійснюється полив будь-якої складності. Радіус результативного поливу коливається від 0,3 до 30 метрів і безпосередньо залежить від правильного підбору дощувателя.

Атмосферні датчики дуже важливі для автоматизованої системи. Згідно з погодними змінами датчики дають команду відключення загальній системі. При дощовій погоді, шквальних вітрах або морозах поливна система призупиняє свою роботу. Своєчасний полив газонів багато означає для життєдіяльності рослин.

Пульт дистанційного керування потрібний для незапрограмованого поливу. За такої умови додаткове зрошування стане легкою і доступною процедурою для власника землеволодінь.

Автоматична система поливу газонів створена в допомогу фахівцям і аграріям не лише для приватних господарств, але і для виробничих підприємств, міських парків, ботанічних садів і дворів готельного типу.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!