ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 9 років якості!
(044) 228-34-28
(068) 197-99-24
с 8:00 до 20:00
без вихідних
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Елементи колодязів: кільця залізобетонні та кришки Мова сайту:

Залізобетонні колодязні кільця та кришки

Ціна кілець для колодязів

Реалізуємо кільця колодязні власного виробництва з доставкою по Київській області:

{{table_kolca}}

При замовленні від 10 одиниць діють спеціальні ціни!

Реалізуємо кришки до кілець колодязних власного виробництва з доставкою по Київській області:

{{table_kryshki}}

При замовленні від 10 одиниць діють спеціальні ціни!

Колодязні кільця

Як відомо, колодязі бувають різних видів. Вони служать не тільки для забезпечення водою дач і заміських будинків. Бувають, також колодязі газопровідних мереж, оглядові, водовідвідні та каналізаційні колодязі. Основними компонентами цих конструкцій є кільця колодязні та кришки, тип яких якраз і визначається призначенням колодязя.

Колодязні кільця формують стовбур і горловину колодязя, в той час, як днища і кришки служать для їх зміцнення. Залежно від типорозміру, колодязні бетонні кільця бувають наступних маркувань: КС 6-7, КС 8-7, КС 10-9. Для строительства колодцев для воды, чаще всего, используются КС 8-7, реже кольцо колодезное КС 10-9. Вторые применяются при строительстве неглубоких колодцев. Приток воды зависит от глубины, а из колец КС 8-7 колодцы получаются глубже. Колодезные кольца марки КС 8-7 имеют меньший вес, поэтому монтировать их вручную проще.

Якщо необхідно вирішити задачу ремонту (поглиблення) колодязя, застосовуються кільця колодязні КС 6-7. Крім того, з огляду на те, що їх відразу можна накрити зверху люком, кільця цієї марки можуть служити в якості горловини колодязя.

Найпоширеніший спосіб будівництва колодязя полягає в викопуванні неглибокої шахти, в яку опускають перше кільце. Далі шахту починають поглиблювати вручну. При цьому кільця залізобетонні збірного колодязя під тяжкістю власної ваги опускаються. На них зверху укладається наступне кільце і так далі, поки глибина колодязя не досягне необхідного значення. Місця з'єднання залізобетонних кілець колодязних обробляються також бетонним розчином, після чого їх перекривають кришкою колодязя – залізобетонною плитою з отвором. Кришки для колодязних кілець бувають наступних марок: ПП 6-2, ПП 8-2, ПП 10-2.

На закінчення відзначимо, що виготовлення колодязних кілець, як і будь-якої продукції із залізобетону, проводиться тільки з певних марок цього матеріалу. Якщо ви поставили собі завдання колодязні кільця купити, знайте, що найкращим варіантом є придбання таких виробів, виконаних з марки бетону не нижче М500.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!