(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Каналізаційні насосні станції Мова сайту:

Каналізаційні насосні станції

Наша компанія займається будівництвом каналізаційних насосних станцій, а також їх обслуговуванням: ремонтом насосного обладнання, колодязів. Ми маємо для цього усе необхідне.

При будівництві каналізаційних мереж бувають ситуації, коли виникає необхідність зробити транспортування стічних на тривалі відстані або нагору. Це може бути обумовлено рельєфом прилеглої території, високим рівнем ґрунтових вод чи особливостями проектування будівлі (каналізаційної системи).

У випадках, коли неможливо провести трубопроводи для відведення стічних або побутових вод традиційним способом (самопливом), найбільш частим стало використання каналізаційних насосних станцій.

Каналізаційні насосні станції застосовують для перекачування господарсько-побутових, зливових, виробничих стічних вод, в тих випадках, коли транспортування стоків самопливом (зверху вниз) неможливо, і коли потрібно підняття рівня рідин, що транспортуються каналізації.

Канализационная насосная станция

Крім того, установка КНС дозволяє оптимізувати і суттєво зменшити витрати на матеріали та будівельно-монтажні роботи при прокладанні каналізаційної магістралі.

Такі станції можуть бути встановлені як для окремого будинку, де відсутня централізована система каналізації, так і для мікрорайону у місті. Каналізаційні насосні станції можуть мати абсолютно різну продуктивність, і обслуговувати від однієї сім'ї до району міста з мільйонним населенням. Системи КНС, зібрані в заводських умовах, встановлюється і підключається на місці. Вони також можуть будуватися спеціально безпосередньо для конкретного об'єкта. Комплекс обладнання насосної станції монтується в одному резервуарі, тому є компактним, легко обслуговується і ремонтується. Корпус насосної станції або установчий резервуар повинен бути герметичним, їх виконують з міцних матеріалів, таких як армований пластик або залізобетон, який покриваються захисним покриттям, і проводиться обов'язкова гідроізоляція.

Всередині резервуара монтується все насосне обладнання, яке працює в автоматичному режимі. Як правило до складу каналізаційної насосної станції входять насоси погружного типу, трубопроводи напірного типу, спеціальна запірна апаратура. Ще одним важливим вузлом є система управління, за допомогою якої реалізується управління станції та її експлуатація. Крім того до складу установки можуть входити вимірювальні прилади, система вентиляції, установки для ремонту і швидкого доступу до вузлів обладнання. Зовні корпус каналізаційної насосної станції обладнано оглядовим люком для технічного обслуговування.

Проектний термін експлуатації насосної станції становить близько п'ятдесяти років.

Канализационная насосная станцияКанализационная насосная станция

Дуже важливо правильно провести розрахунки для проектування системи, що можуть зробити досвідчені фахівці нашої компанії. Підбір обладнання і настановних параметрів проводиться з урахуванням необхідних параметрів.

Для правильного вибору каналізаційної насосної системи визначають:

  • глибину підводного трубопроводу;
  • продуктивність і напір;
  • обсяг стічних вод, який входить в станцію;
  • хімічний склад і тип стоків;
  • особливості гідрогеології будівництва;
  • тип насосного обладнання та спосіб управління ним;

Крім того каналізаційні насосні станції забезпечують ряд екологічних параметрів. Установка декількох систем значно безпечніше ніж одна централізована. Вони забезпечують низький рівень шуму і вібрації, можуть працювати в повністю автоматичному режимі, і можуть експлуатуватися в будь-яких кліматичних умовах.

Корпус КНС (насосний колодязь) може бути виконаний з пластика або залізобетонних кілець. Залізобетонний колодязь додатково покривається гідроізоляцією. Іноді виникає необхідність виконати колодязь КНС нижче рівня грунтових вод.

Ми пропонуємо проектування, будівництво насосних станцій каналізації та встановлення насосного обладнання, а також обслуговування КНС та ремонт насосного обладнання.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!