Всі види інженерно-сантехнічних робіт
для приватних будинків та підприємств
Більше 9 років якості!
(044) 228-34-28
(068) 197-99-24
з 8:00 до 20:00
без вихідних
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Як дізнатися, що свердловина забруднена? Як усунути проблему Мова сайту:

Промивання свердловини

Замулювання свердловини є засміченням її водозабірної частини і фільтру дрібним мулом. Оскільки фільтр знаходиться в самому низу свердловини, то ця її частина найбільш схильна засміченню. Найдрібніші частки мулу фільтр свердловини уловити не здатний, тому вони осідають на дні свердловини (у її відстійнику). Потім їх стає все більше, мул ущільнюється, відбувається заповнення більшої частини свердловини. Проблема замулювання найбільш гостра, якщо свердловина не експлуатувалася довгий час або експлуатується сезонно, а не постійно. У тому випадку, якщо свердловина застосовується для водопостачання постійно, то замулювання відбувається повільніше і набагато рідше.

Ще одна причина замулювання свердловини - це засмічення її через гирло. У тому випадку, якщо кесон або гирло свердловини негерметичні, то в свердловину потрапляє забруднення з поверхні, потім осідає на дні. Якщо не провести очищення, то можливе припинення припливу води.

Якщо на дні тари, в яку відбираються проби води, осідають дрібні частки мулу і піску, то це говорить про погіршення якості води і про необхідність прочищення (прокачування) свердловини. Ці забруднення підвищують навантаження на очисну систему води.

Також, у тому випадку, якщо після відстоювання води, в ній виникає осад, то прочищення свердловини просто потрібне. Яким чином її прочищають? Рішення різні: прокачування, промивання і продування.

При промиванні свердловини в неї опускається колона труб до дна, крізь неї йде подання води під великим напором. Бруд і мул, свердловини, що утворилися на дні, вода розмиває. Бруд разом з водою піднімається в міжтрубному просторі вгору, а потім випліскується назовні. Пам'ятайте, що викид бруду у такий спосіб неконтрольований і може забруднити все, що розташовується навколо свердловини.

Процес продування приблизно такий же, але під тиском подається вже повітря.

Прокачування свердловини - це викачування води, що містить забруднення. Цей спосіб є найакуратнішим і компактнішим. Викачувану воду можна злити у будь-яке місце. Установка для прокачування - це насос. Деякі насоси можуть прокачувати не лише воду з вмістом піску і мулу, але і воду, що включає дрібне каміння.


Зателефонуйте прямо зараз!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!
Додати відгук
Всі поля обов'язкові до заповнення