(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Як дізнатися, що свердловина забруднена? Як усунути проблему Мова сайту:

Промивання свердловини

Замулювання свердловини - це засмічення її водозабірної частини і фільтру дрібним мулом. Оскільки фільтр знаходиться в самому низу свердловини, то ця її частина найбільш схильна до засмічення. Наслідком засмічення водозабірної частини свердловини може бути зниження її продуктивності. Є дві причини замулювання. Трапляється, що фільтр свердловини пропускає частину дрібного мулу чи піску, і вони осідають на дні свердловини (у її відстійнику). Потім мулу стає все більше, і відбувається заповнення частини свердловини, яка обладнана фільтром.

Ще одна причина замулювання свердловини - це засмічення її через гирло. У тому випадку, якщо кесон або гирло свердловини негерметичні, то в свердловину потрапляє забруднення з поверхні, потім осідає на дні. Якщо не провести очищення, то можливе зниження дебіту свердловини (зменшення кількості води).

Проблема замулювання найбільш гостра, якщо свердловина не експлуатувалася довгий час або експлуатується сезонно, а не постійно. У тому випадку, якщо свердловина застосовується для водопостачання постійно, то частина мулу вимивається насосом. Мул осідає на магістральному фільтрі, якщо він встановлений.

Якщо на дні тари, в яку відбираються проби води, осідають дрібні частки мулу і піску, то це говорить про наявність мулу в фліьтровій частині свердловини. Ці забруднення підвищують навантаження на систему водоочистки.

Як вирішувати проблему замулювання? Перш за все слід з'ясувати, чи правильно встановлено насосне обладнання, чи воно справно працює і чи відповідає воно параметрам свердлвини, а також з'ясувати, чи мало місце зовнішнє забруднення. У деяких випадках свердловину промивають. 

При промиванні свердловини в неї опускається колона труб до дна, крізь неї йде подання води під великим напором. Бруд і мул, свердловини, що утворилися на дні, вода розмиває. Бруд разом з водою піднімається в міжтрубному просторі вгору, а потім випліскується назовні. 

Процес продування приблизно такий же, але під тиском подається вже повітря.

Прокачування свердловини - це викачування води, що містить забруднення. Цей спосіб є найакуратнішим і компактнішим. Викачувану воду можна злити у будь-яке місце. Пристрій для прокачування - це насос. Прокачування слід робити постійним рівномірним протоком води.

Наголошуємо, що у випадку виникнення проблем зі свердловиною доцільно звернутися до фахівців. 

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!