(068) 197-99-24(Viber, WhatsApp, Telegram) (068) 099-92-10
ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 13 років якості!
(068) 197-99-24
(Viber, WhatsApp, Telegram)
(068) 099-92-10
с 8:00 до 20:00
без вихідних
у випадку відсутності звязку, пишіть у меседжери
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Водопостачання (водопровід) приватного будинку. Прокладка труб водопостачання Мова сайту:

Автономне водопостачання

Автономна система водопостачання використовує воду з підземних джерел. Вода з річок і озер або у вигляді опадів проходить крізь шари породи, утворюючи, таким чином, грунтові підземні води. Виходячи з цього, під терміном «водоносний шар» розуміється шар породи, в якому відбувається процес накопичення і переміщення грунтових вод. Знизу цей шар обмежений водоупором - водонепроникними породами.

Водозабірні споруди – це свердловини або колодязі. Найбільш поширеними є свердловини, тому що вони дають більш широкі можливості для використання води.

Автономне водопостачання

У кожному конкретному випадку ми застосовуємо індивідуальний підхід до створення системи водопостачання: вибір глибини свердловини, розташування на ділянці, підбір насосного обладнання з необхідними характеристиками. Особливу увагу приділяємо якості обладнання у відповідності його вартості до надійності експлуатації. Робимо облаштування свердловини і  монтаж насосного обладнання як у приямку свердловини так і в приміщенні. Кожен вид монтажу має свої переваги, і це також визначається в індивідуальному порядку.

 

Водопровод коттеджа

Після монтажу насосного обладнання проводимо пусконалагоджувальні роботи, адаптацію роботи системи відповідно до умов подальшої експлуатації.

При необхідності встановлюємо систему фільтрації води. Сучасні технології водоочистки дозволяють отримати воду, придатну для господарсько-побутових потреб і абсолютно безпечну та корисну питну воду.

У відповідності до проектного розміщення сантехприладів прокладаємо труби внутрішньої системи водопостачання. Трубопроводи водопостачання прокладаються разом із трубами каналізації та опалення, що ми також реалізуємо.

Ми виконаємо для вас всі види робіт по спорудженню систем водопостачання будь-якої складності, проводимо комплексні роботи "під ключ".

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!