ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 9 років якості!
(044) 228-34-28
(068) 197-99-24
с 8:00 до 20:00
без вихідних
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Буріння свердловин в Хмельницькій області Мова сайту:

Буріння свердловин в Хмельницькій області

Наявність такого ресурсу, як чиста питна вода ця обов'язкова умова для нормального життя людей. Повністю забезпечити себе водою в умовах заміського будинку найчастіше можливо тільки завдяки бурінню свердловини. Якісно і грамотно зроблена свердловина повністю забезпечить вас водою для питних і господарських потреб. Власна свердловина - це гарантія комфорту і здоров'я усієї вашої сім'ї.

Ми вже більше 10 років успішно займаємося бурінням свердловин на воду в місті Києві і Київській області, і маємо сотні вдячних клієнтів. Тепер ми розширюємо географію нашої роботи на місто Хмельницький і Хмельницьку область.

Більшість жителів Хмельницької області мешкають в умовах відсутності системи центрального водопостачання. Виходячи з такої ситуації, найчастіше єдиним правильним рішенням є буріння власної свердловини.

На початковій стадії важливо визначити денну витрату води яка вам потрібна, і цілі для яких ця вода використовуватиметься. Від цих аспектів залежатиме водоносний горизонт на який буде здійснюватися буріння, глибина свердловини, розміри обсадної і експлуатаційної колон, тип і потужність насосного обладнання та інші параметри майбутньої свердловини, до того ж, від цього залежатиме і ціна.

Відразу відмітимо, що враховуючи особливості геології Хмельницької області можливі різні варіанти буріння свердловини, але найбільш прийнятним буде буріння артезіанської свердловини на вапняк. Розглянемо варіанти свердловин на воду, для кращого розуміння який саме тип свердловини потрібний саме вам.

Піщані (фільтрові) свердловини на воду

Відмітимо декілька основних переваг у разі коли монтується піщана або як її ще називають - фільтрова свердловина перед артезіанською свердловиною, якій потрібно буріння на вапняк.

По-перше, піщаний водоносний горизонт залягає на глибині від 10 до 50 метрів від поверхні землі, залежно від геологічних особливостей місцевості.

Свердловина піщаного типу має конструкцію простішу чим артезіанська.

За рахунок простішої конструкції і меншої глибини залягання води, терміни буріння і монтажу піщаної свердловини значно менше. Також варто відмітити, те що в цьому типі свердловин використовується менш потужне насосне обладнання.

Бурова установка

Усі перераховані особливості впливають на вартість буріння, монтажу і облаштування свердловини у бік пониження ціни.

Усі переваги розглянуто, тепер вкажемо основні недоліки піщаної свердловини.

Одним з головних недоліків є відносно короткий час експлуатації, на практиці це складає 7-10 років, після цього терміну піщані свердловини схильні до замулювання. В порівнянні з артезіанською свердловиною, міра чистоти води в піщаній свердловині, як правило, нижче і вода може не відповідати деяким показникам якості. Піковий об'єм видаваної води коливається від 0,5 до 1 м3/година. Вода в піщаній свердловині може просто закінчитися, такі випадки мають місце бути хоча і не дуже часто. Не рідко це відбувається з джерелами води, які розташовані близько до поверхні землі. Збільшення глибини свердловини на пісок не вирішує цю проблему, і при глибшому бурінні вода у свердловині може закінчиться.

Але навіть з урахуванням усіх перелічених вище недоліків, низькі ціни і короткі терміни встановлення роблять такі свердловини конкурентними і досить поширеними.

Метод буріння свердловин піщаного типу відрізняється від методу буріння артезіанських свердловин. Для буріння таких свердловин застосовуються шнекові бури і мобільні бурові установки.

Пісчана свердловина

Тривалість буріння піщаних водяних свердловин складає від декількох годин і найчастіше проводиться протягом одного дня. Свердловина повністю готова до роботи після відкачування води до чистого стану та встановлення насосного обладнання.

Артезіанські свердловини на воду

Більшість жителів Хмельницької області та інших регіонів України потребують чистої і здорової питної води, і хочуть щоб джерело такої води було надійним. Буріння артезіанської свердловини на вапняк забезпечує найвищі показники якості води, абсолютну надійність і упевненість в тому що вода у вашому будинку буде завжди. Артезіанська свердловина є поглибленням яке досягає вапнякових водоносних зон. Звичайно ж буріння на такі глибини значно дорожче, ніж у разі отримання води з рівня піщаних водоносних горизонтів. У Хмельницькій області глибина артезіанської свердловини може коливатися в широкому діапазоні - від 30 до 150 метрів від рівня грунту. Як і свердловини пісчаного типу, так само і артезіанські свердловини мають свої переваги та незначні недоліки.

Буріння і монтаж глибокої свердловини на вапняк має тільки один умовний недолік - це вартість. Це закономірно, оскільки конструкція і монтаж такої свердловини досить складний і тонкий інженерно-технологічний процес, який успішно реалізувати здатні тільки професіонали. Бурити доводиться в рази глибше чим у разі піщаної свердловини, тому використовується спеціальне великогабаритне обладнання. Щоб підняти воду з глибини артезіанської свердловини не обійтися без насосного обладнання підвищеної потужності. В цілому, всі ці чинники впливають на підвищення вартості свердловини. Але цілий ряд беззастережних переваг робить артезіанську свердловину самою надійно і оптимальною.

Ви будете забезпечені якісною водою упродовж багатьох-багатьох років. Артезіанська свердловина не схильна до замулювання. На глибині вапнякових горизонтів вода проходь природну фільтрацію, а попадання у воду будь-яких забруднень, каналізаційних стоків або побутової хімії практично неможливе. Така свердловина здатна видавати від 2 м3 води в годину, а продуктивність обмежується діаметром труби і потужністю насосного обладнання.

Буріння артезіанської свердловини часто замовляють цілим населеним пунктом, одна промислова артезіанська свердловина може покрити потребу цілого селища.

До того ж продуктивність грамотно пробуреної свердловини не залежить від погодних умов.

Свердловина на вапняк

Звичайно ж свердловина на вапняк є складнішою спорудою і вимагає більшої ресурсної бази чим піщана. Використовується декілька обсадних колон і буріння вапнякової свердловини проводиться з більшим діаметром, ніж буріння піщаної свердловини. Час виконання усіх робіт пов'язаних з бурінням, монтажем розводкою комунікаційних труб складає не більше 5 днів.

Для буріння вапнякових свердловин використовуються бурові машини типу Урб 2а2, Урб 2.5, а у разі буріння промислових свердловин, наприклад для забезпечення водою селища використовуються бурові установки типу 1БА-15 і УРБ 3а3.

Бурова машина

Ми детально розібрали два варіанти водопостачання вашого будинку. Сподіваємося, що ви змогли побачити основні плюси і мінуси. Наші фахівці допоможуть реалізувати той варіант свердловини, який підходить саме для вас.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!