ВСІ ВИДИ ІНЖЕНЕРНО-САНТЕХНІЧНИХ РОБІТ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ
Більше 9 років якості!
(044) 228-34-28
(068) 197-99-24
с 8:00 до 20:00
без вихідних
Хочете консультацію?
Подзвоніть нам!
Буріння свердловин в важкодоступних місцях Мова сайту:

Буріння свердловин в важкодоступних місцях

На практиці не завжди буріння свердловини можна здійснити стандартною буровою установкою через її великі габарити.

Неможливість пробурити свердловину для води виникає тоді, коли місце буріння обмежено габаритами приміщення (через щільну забудову, в підвалі будинку, в існуючому колодязі або в приміщенні). Також виникає необхідність пробурити свердловину в ангарах, на складах, в промислових приміщеннях і забепечити водою ці об'єкти промисловості.

Бурение скважин в труднодоступных местах

Наш багаторічний досвід показує, що досить часто наші клієнти опиняються саме в такій складній ситуації, коли звичний спосіб буріння застосувати просто неможливо.

В парку нашого обладнання є спеціальні малогабаритні бурильні установки для буріння свердловин в важкодоступних місцях. Усі малогабаритні установки є переносними.

Установка, сконструйована нашими фахівцями, які завдяки своєму практичному досвіду змогли зробити її роботу максимально ефективною при дуже невеликих габаритних розмірах. Тепер бурити свердловину можна практично в будь-якому місці, якщо це навіть невеликий підвал, старий колодязь або приміщення.

Буріння свердловин в важкодоступних місцях

Особливість буріння яке здійснюють наші фахівці полягає в тому, що бур проходить через обсадну трубу яка заглиблюється в процесі буріння для уникнення обвалу стінок отвору свердловини. Буровий шлам при цьому відкачується в спеціальну ємність, завдяки чому вдається уникнути забруднення вашої ділянки.

Технологія, яку ми застосовуємо, без перебільшення, є технологія дбайливого буріння. Для того щоб зберегти ландшафт вже облаштованої ділянки пропоноване нами рішення є практично єдиним, яке дозволить пробурити свердловину не забруднюючи місце.

У малогабаритної установки є ряд переваг перед традиційною буровою великогабаритною установкою. По-перше, відпадає необхідність заїжджати на ділянку, для встановлення обладнання утни майданчика розміром 1 квадратний метр і вільного місця до 2 метрів у висоту. Монтаж такої установки займає до 30 хвилин. Роботи з буріння, як правило, займають близько однієї доби. А низька собівартість виконаних робіт, дозволяє нашим клієнтам заощадити значні фінансові кошти.

Бурение скважин в труднодоступных местах

Для проведення бурових робіт в умовах обмеженого простору потрібна не тільки відповідна техніка, але також потрібні професійні вміння та навики. Роки накопиченого досвіду і профільні знання дають нам впевненість в резульнаті: якісному і швидкому виконанню робіт.

Ми гарантуємо, що при будь-яких умовах ви будете забезпечені чистою водою для Ваших потреб!

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!
І отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців!